elektro-minarik.cz


en verze cz verze

Montáž, revize hromosvodů

Čím se zabýváme?

Proč bychom se měli odhodlat ke zřízení nového hromosvodu?

Odpověď na tuto otázku je prostá. Ochrana nemovitosti je velmi důležitá. Jedná se hlavně o Vaši vlastní bezpečnost. Při výborném fungování ušetří hromosvod vysoké finanční částky, proto je naším cílem navrhnout Vám vždy to nejbezpečnější a maximálně efektivní řešení.

Doba jde dopředu rychlostí blesku, a proto i my pečlivě sledujeme nové trendy v oboru a pracujeme s novými technologiemi. Do naší nabídky denně zařazujeme ty nejnovější produkty a materiály.

Nesmíme zapomínat na to, že občasná revize hromosvodu je více než nutná! Nabízíme i tuto službu, jsme schopni opravit různé typy hromosvodů.

Pokud jste vlastníkem panelového domu, průmyslového objektu nebo dalších podobných staveb, je důležité si uvědomit, že máte podle vyhlášky povinnost zabránit reálnému nebezpečí ohrožení života tím, že necháte umístit na budovu hromosvod. Naše firma Vám zaručuje vysokou kvalitu a dlouholetou životnost hromosvodů.

Pamatujte na to, že Vaše volba může ovlivnit životy mnoha lidí. Kvalitní montáž a revize hromosvodu zaručuje záchranu života i majetku. S námi jste v bezpečí!

Kde nejčastěji působíme?

Přijedeme za Vámi po celé České republice! V rámci hromosvodů působíme především v Praze. Konkrétně pak Praha 1, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 13 a Praha 17.

Mohlo by Vás také zajímat:

Provádíme montáž přístupových systémů - biometrické čtečky, bezkontaktní čipové čtečky, kartové čtečky a kódové čtečky.

Zpět na přehled služeb Využít našich služeb Získat orientační kalkulaci