elektro-minarik.cz


en verze cz verze

Rekonstrukce elektroinstalace

Čím se zabýváme?

Proč bychom se měli k rekonstrukci elektroinstalace odhodlat?

Elektroinstalace, která se objevuje v panelových bytech a starších domech, je většinou stará okolo třiceti let i více a je zřejmé, že bývá často nevyhovující. Čas udělal své, ale i nároky lidí se za tu dobu poněkud změnily.

Rekonstrukce elektrorozvodů má mnoho výhod. Hlavním z nich je samozřejmě bezpečnost a vysoká funkčnost. Naše firma Vám zaručuje rychlost a komplexnost při montáži. Nebudete muset svůj domov či jakýkoli jiný prostor opustit, vše probíhá za provozu a není nutné stěhování. Tím snížíme vlastníkovi náklady. Stěhování bývá nejen nákladné, ale i vyčerpávající. Více zásuvkových obvodů pro Vás znamená konec přetížení.

Je jasné, že každý zákazník je jiný a má jiné požadavky. Vždy se snažíme vykonat práci podle Vašich přání a maximálně dodržet předem stanovené podmínky.

Pokud uvažujete o zvýšení bezpečnosti a provedení revize, ať už se jedná o revize elektroinstalace či elektrospotřebičů, pak nás neváhejte kontaktovat!

Kde nejčastěji působíme?

Přijedeme za Vámi po celé České republice! V rámci rekonstrukce elektroinstalace působíme především v Praze. Konkrétně pak Praha 1, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 13 a Praha 17.

Zpět na přehled služeb Využít našich služeb Získat orientační kalkulaci