elektro-minarik.cz


en verze cz verze

TV+SAT systémy

Čím se zabýváme?

Naše firma Vám nabízí kompletní služby týkající se TV a SAT systému, to znamená, že nebudete muset shánět a kontaktovat několik firem, zajistíme vše od montáže po údržbu. Služba SKYLINK nabízí uživatelům základní neplacené programy na neomezenou dobu, které získají pouze zakoupením karty. Další programy se dají dokoupit v podobě balíčku nebo samostatně. Pro někoho může být počáteční investice do satelitního kompletu negativem, ve výsledku se však jedná o nejlevnější cestu k příjmu HD programů.

Přicházíme i s možností poskytnutí služby FREESAT, kterou jistě mnozí z Vás znají pod dřívějším názvem UPC Direct. Jak už bývá zvykem, nový produkt přináší širší nabídku kanálů a vůbec více možností pro jeho uživatele.

Není důležité, zda jste doma, zrovna pracujete nebo si užíváte dovolenou v oblíbeném hotelu. Televize spolu se satelitními systémy jsou vždy dobrými společníky, ať jste kdekoli. Rozšiřte své obzory a staňte se svědky něčeho nevídaného. Práci děláme vždy s nejvyšším nasazením a číslem jedna je pro nás 100% spokojenost všech klientů. Neváhejte a pořiďte si tuto službu, Váš obývák se rázem promění v jedno nekonečné jeviště! Kromě instalace TV a SAT systémů Vám rádi pomůžeme i s domácími telefony.

Kde nejčastěji působíme?

Přijedeme za Vámi po celé České republice! V rámci TV a SAT systémů působíme především v Praze. Konkrétně pak Praha 1, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 13 a Praha 17.

Zpět na přehled služeb Využít našich služeb Získat orientační kalkulaci