elektro-minarik.cz


en verze cz verze

Zabezpečovací systémy

Čím se zabýváme?

Proč bychom se měli odhodlat ke zřízení nového zabezpečovacího systému?

Elektronické zabezpečovací systémy (EZS) slouží především k tomu, aby informovaly majitele objektu nebo stanovenou obsluhu o neoprávněném narušení chráněného prostoru cizí osobou. Mozkem EZS je ústředna, která slouží k vyhodnocování informací vysílaných detektory rozmístěnými na klíčových místech objektu. V případě odhalení nežádoucího vniknutí do střeženého prostoru, rozbití oken či dveří dojde k vyvolání akustického a optického poplachu, který je telefonicky či radiovým signálem přenášen na pult centralizované ochrany. Pomocí sítě GSM budete informováni zasláním sms zprávy o aktuálních stavech systému.

Sami si také můžete určit, které události si přejete zasílat na váš mobilní telefon. Zajistíte si tak přehled o tom, co se děje u vás doma, zda už děti přišli ze školy nebo v kolik se manžel vrátil z restaurace. Instalace EZS lze řešit několika způsoby. V novostavbách a rekonstruovaných objektech většinou navrhujeme zasekání kabelů pod omítku. V nových již zabydlených objektech jsou vhodným řešením bezdrátové systémy pro jejich rychlou a čistou instalaci. Systém EZS vás naučíme ovládat pomocí klávesnice, karty, čipu nebo mobilního telefonu.

V rámci zabezpečení provádíme montáž a zajistění kamerových systémů.

Kde nejčastěji působíme?

Přijedeme za Vámi po celé České republice! V rámci zabezpečovacích systémů působíme především v Praze. Konkrétně pak Praha 1, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 13 a Praha 17.

Zpět na přehled služeb Využít našich služeb Získat orientační kalkulaci