elektro-minarik.cz


en verze cz verze

Datové systémy

Čím se zabýváme?

Datové systémy jsou dnes již běžnou záležitostí, která Vám může usnadnit život. Datové rozvody, které jsme možná zaslechly i pod názvem strukturovaná kabeláž, slouží k propojení více zařízení do sítě, přes kterou mezi sebou dokážou komunikovat. Využívají se hlavně v souvislosti s připojením k internetu nebo interní počítačové síti ve firmách.

Výhody

Hlavní výhoda strukturované kabeláže je dlouhá životnost, snadná údržba a také rozšiřitelnost. Další pozitivum můžeme najít i v ceně, majitel vydá pouze nízké náklady na změnu zapojení. Velké plus najdeme i ve schopnosti přenášet nejen datové signály, ale i hlas a video (CCTV) a mnoho dalších typů signalizace.

Spokojený zákazník je pro nás na prvním místě, a proto vždy provádíme kvalitní práci s maximálním nasazením. Ničím nenarušíme chod Vaši firmy či domácnosti, vše probíhá za provozu a podle předem domluvených pravidel. Zaujala Vás nabídka datových systémů? Realizujte svou myšlenku ještě dnes!

Kde nejčastěji působíme?

Přijedeme za Vámi po celé České republice! V rámci datových systémů působíme především v Praze. Konkrétně pak Praha 1, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 13 a Praha 17.

Mohlo by Vás také zajímat:

Provádíme projekty hromosvodů, měření a regulace, elektroinstalací.

Zpět na přehled služeb Využít našich služeb Získat orientační kalkulaci