elektro-minarik.cz


en verze cz verze

Projekty

Projekty hromosvodů

Kvalitně provedený projekt hromosvodu je zárukou minimalizace škod, které mohou vzniknout při přímém zásahu budov bleskem. Projekt hromosvodu požadují často pojišťovny a poskytovatelé úvěrů. Při jeho absenci byste se mohli setkat s problémy, kterým je lepší předcházet.

Při projektování hromosvodu musíme hledět na specifika stavby, na kterou bude hromosvod namontován. Důvodem je hlavně správná délka hromosvodu a dobře vybraný použitý materiál. Nepodceňujte bouřku. Svěřte projekt do rukou odborníků a budete spolehlivě chráněni ve dne i v noci.

Projekty Měření a Regulace

Soustředíme se hlavně na projekty měření a regulace pro administrativní budovy, průmyslové komplexy, zdravotnická zařízení, školy apod. Provádíme projekty měření a regulace pro vytápění a chlazení, monitoring pro vyhodnocení a spotřebu energií, hospodářství atd.

V rámci této služby pro Vás zajistíme vše od projektové dokumentace, samostatné dodávky technologií a rozvodů až po instalaci i případný servis a poradenství.

Projekty elektroinstalací

Pokud máte v plánu stavbu nového domu nebo rekonstrukci, po které má následovat kolaudace stavebním úřadem, je důležité nezapomínat na to, že vedle stavebního projektu je také velmi důležitý projekt elektroinstalace. Revizní technik musí ze zákona posoudit, zda je provedení elektroinstalací v souladu s projektem. Je jasné, že tuto skutečnost může provést pouze tehdy, pokud projekt existuje a hlavně je v pořádku.

Tento projekt pro Vás nemusí nutně znamenat jen povinnost, ale také příležitost promyslet si, zda bude elektroinstalace provedena podle Vašich požadavků. Projekt je totiž otevřený změnám, kdežto hotová elektroinstalace už méně.

Kde nejčastěji působíme?

Přijedeme za Vámi po celé České republice! Působíme především v Praze. Konkrétně pak Praha 1, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 13 a Praha 17.

Mohlo by Vás také zajímat:

Naší hlavní doménou je elektroinstalace, provádíme práce především po Praze, ale jsme schopni za Vámi dojet po celé České republice.

Zpět na přehled služeb Využít našich služeb Získat orientační kalkulaci