elektro-minarik.cz


en verze cz verze

Elektroinstalace v kuchyni

Co můžete očekávat?

Proč právě my a naše služby?

Zákazník je pro nás vždy na prvním místě. Snažíme se pokaždé maximálně vyhovět jeho přáním a požadavkům. Sledujeme nové trendy a ke své práci využíváme nejnovější technologie.

Právě plánujete koupi nové kuchyně? Krásná nová kuchyň ale nemusí vždy zapadnout do rozmístění elektroinstalace. Měli bychom dbát na optimální rozmístění světla. Původní osvětlení je v mnoha případech nepraktické a v neposlední řadě vážně škodí Vašim očím.

Staré rozmístění zásuvek Vám nevyhovuje? V tom případě je nová elektroinstalace nutná! Může se stát, že máte najednou ledničku, linku či troubu na jiném místě, než tomu bylo doposud. Spotřebiče jsou zabudované a potřebují mít zásuvky v těsné blízkosti. Určitě by se Vám nelíbilo denně zakopávat o dlouhé kabely. Rekonstrukce elektroinstalace zabere pár hodin a Vy už se budete moci jen a jen radovat z nové kuchyně!

Kde nejčastěji působíme?

Přijedeme za Vámi po celé České republice! V rámci elektroinstalace v kuchyni působíme především v Praze. Konkrétně pak Praha 1, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 13 a Praha 17.

Mohlo by Vás také zajímat:

Pokud zvažujete rekonstrukci elektroinstalace, pak nás kontaktujte a my rádi Vám pomůžeme!

Zpět na přehled služeb Využít našich služeb Získat orientační kalkulaci