elektro-minarik.cz


en verze cz verze

Požární systémy

Čím se zabýváme?

Proč bychom se měli odhodlat k zřízení požárního systému?

Hlavním úkolem EPS je včasná detekce a signalizace požáru v jeho raném stádiu čímž dochází k výraznému snížení rizika ohrožení života a zdraví osob nebo škod způsobených na majetku. EPS je systém sestávající z řídící ústředny, čidel a dalších doplňujících zařízení.

V současné době je instalace EPS v nových stavbách povinná. Co ale se staršími stavbami, ve kterých protipožární systém namontovaný není? Je zde třeba EPS instalovat či nikoli? Na tuto otázku si musíme odpovědět sami. Rozhodujícím faktorem by pro nás měla být hodnota budovy, jejího zařízení ale především, zda-li život a zdraví osob ohrožených případným požárem je pro nás natolik cenný, abychom se pro tuto investici rozhodli. Je zřejmé, že správně navržený projekt a kvalitně provedená montáž protipožárního systému výrazně snižuje riziko požáru a tím přispívá k Vaší větší bezpečnosti.

Kde nejčastěji působíme?

Přijedeme za Vámi po celé České republice! V rámci požárních systémů působíme především v Praze. Konkrétně pak Praha 1, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 13 a Praha 17.

Mohlo by Vás také zajímat:

Pokud chcete pomoci s nastavením TV a SAT systémů, jsme tu pro Vás!

Zpět na přehled služeb Využít našich služeb Získat orientační kalkulaci