elektro-minarik.cz


en verze cz verze

Revize elektroinstalace

Co Vám můžeme nabídnout?

Odpověď na tuto otázku je prostá. Především letité zkušenosti, maximální vstřícnost a prostor pro Vaše nápady i požadavky. Jsme společnost s dlouholetou tradicí a spokojený zákazník je pro nás prioritou.

Naše společnost provádí výchozí i pravidelné revize instalací, revizní zprávy i revize elektrického zařízení. Zajistíme Vám komplexní služby od A do Z pro novou či starší elektroinstalaci. Jedná se o návrh, projekt, samotná realizace elektroinstalace, výchozí revize i následné pravidelné revize a poradenství. Dále provádíme také revize elektrospotřebičů.

Jak celá elektroinstalace probíhá?

Ze všeho nejdříve si domluvíme schůzku, kdy se k Vám dostaví náš revizní technik, aby provedl prohlídku. Než se pustíme do samotných revizních prací, ujišťujeme se, zda jsou všechny osoby, ale také majetek v bezpečí. Všechno vždy konzultujeme se zákazníkem, takže má veškerý přehled o tom, jak bude revize elektroinstalace probíhat a jestli budou nutné udělat nějaké opravy. Máte tak vždy přehled o tom, co se u Vás doma děje. Revizní technik Vám též vystaví revizní zprávu, kterou je dobré si uschovat.

Proč bychom se měli k revizi odhodlat?

Na prvním místě se jedná hlavně o bezpečnost osob, které se v objektu nachází. Jde ale také o majetek, při nehodě by totiž mohlo dojít k vysokým ztrátám. Dalším důvodem je povinnost, která vychází ze zákona. Pokud jste vlastníkem průmyslového objektu, ale i rodič dítěte, které se elektrickým proudem zraní u Vás doma, musíte vždy předložit platný doklad o provedení revize. Pokud bude revize kvalitně provedena, nemusíte se však nehod obávat!

Kde nejčastěji působíme?

Přijedeme za Vámi po celé České republice! V rámci elektroinstalace působíme především v Praze. Konkrétně pak Praha 1, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 13 a Praha 17.

Zpět na přehled služeb Využít našich služeb Získat orientační kalkulaci