elektro-minarik.cz


en verze cz verze

Revize elektrospotřebičů

Čím se zabýváme?

Jak revize elektrospotřebičů probíhá?

Revize elektrospotřebičů má několik částí. Skládá se z prohlídky, měření a zkoušení příslušného elektrického zařízení, a nakonec z vypracované revizní zprávy. Náš technik se Vám zcela přizpůsobí v čase setkání. Revize jsou prováděny vždy v předepsaných lhůtách podle prostředí, druhu objektu a samozřejmě i s ohledem na to, k jakým účelům jsou elektrospotřebiče používány.

Vyplatí se mi do revize elektrospotřebičů investovat?

Tuhle otázku si po přečtení článku určitě položí většina z nás. Proto pro Vás mám určitá fakta, na která bychom neměli zapomínat, a která Vám můžou pomoci v dalším rozhodování. I revize elektrických spotřebičů se řídí zákonem. Elektrospotřebiče musí být před zavedením do provozu i po celou dobu jejich používání podrobovány revizní kontrole a případným opravám. S tímto nařízením nejde nesouhlasit, jelikož se jedná o naše vlastní zdraví. Všechny elektrospotřebiče časem stárnou a opotřebovávají se, a proto považuji tyto revize za nutné. Pokud se řádně provádí údržba, zaručujeme i mnohem delší životnost výrobku, než by tomu bylo bez ní. Když bychom si spočítali výdaje spojené s koupí nového elektronického zboží, vyjde nám pravidelná revize určitě levněji.

Kde nejčastěji působíme?

Přijedeme za Vámi po celé České republice! V rámci revize elektrospotřebičů působíme především v Praze. Konkrétně pak Praha 1, Praha 5, Praha 6, Praha 7, Praha 13 a Praha 17.

Mohlo by Vás také zajímat:

Mezi naše další služby patří montáž a revize hromosvodů dlé nové normy.

Zpět na přehled služeb Využít našich služeb Získat orientační kalkulaci